Make that 20 half pints

Ds just informed me he took a half pint with him to work today for lunch before I got up! LOL! So for about $4.-$4.50 I made roughly $20-$25 worth of yogurt compared to if you purchased it at the grocery. Now that is a way to feed the gazelle!